REKLAM ALANI
Anasayfa » Küçük Irk Köpeklerimiz » Maltese Terrier Yavruları » Satılık Maltese Terrier yavru

Satılık Maltese Terrier yavru

Satılık  Maltese Terrier yavru teslime hazırdır.

Maltese Terrier Zeki, oyuncu, efendisine bağlıdır. Yabancı sesler duyduğu zaman dikkat kesilir. Evde uyuması gerekir, iyi huyludur.

İnsana eşlik eden klasik bir köpektir. Zarif ve sevimlidir. On sekiz yaşına kadar yaşayabilir. Nemden korunmalıdır. Tüylerinin güzelliğini korumak için bahar ve güz aylarında yağmurdan korunmalıdır.

05435865500

Satılık maltese Terrier

Satılık maltese Terrier

Küçük ırklar arasında en çok tercih edileni olan Maltese Terrier, antik dönem ve sonrasında soyluluğun simgesi haline gelmiştir. İdeal ev köpeği özellikleri taşımakla birlikte hırçın yapıları nedeniyle apartman yaşamı için uygun oldukları söylenemez. Sadık ve sevecen bir dost arayanlar ev arkadaşlığı için yeterli zamanı ayırabileceklerse bir Malta Köpeği sahiplenebilirler.

Satılık Maltese Terrier Yavru ;

Maltiz olarak da adlandırılan cinsin burnu uç kısma doğru zarif bir kıvrımla sivrileşir. Fiziksel özelliklerinin yanı sıra karakter özellikleriyle de benzerlerinden ayrılan ırk, hayat doludur. Ödüllendirildikleri zaman basit numaraları öğrenmeye yatkındır. Şüpheli durumlara karşı alarm görevi üstlenebilir.

maltese terrier fiyatları

maltese terrier fiyatları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yaşadıkları ev ve sahiplerine olan bağlılıklarıyla bilinen Maltizler, yalnız kalmaktan hoşlanmaz. Çocuklu evler veya başka evcil hayvanların yaşadığı mekânlar onlar için uygun değildir.

Dolgun ve yumuşak kürkleri düzenli olarak bakılmalıdır. Beyaz ve fildişi tüyler lekelenmeye müsaittir. Kuru şampuan yardımıyla temizlikleri günlük olarak yapılabilir.

tea cup maltese yavru

tea cup maltese yavru

Yaşadıkları ev ve sahiplerine olan bağlılıklarıyla bilinen Maltizler, yalnız kalmaktan hoşlanmaz. Çocuklu evler veya başka evcil hayvanların yaşadığı mekânlar onlar için uygun değildir. Dolgun ve yumuşak kürkleri düzenli olarak bakılmalıdır.

Beyaz ve fildişi tüyler lekelenmeye müsaittir. Kuru şampuan yardımıyla temizlikleri günlük olarak yapılabilir.

Maltese Terrier Yavru için irtibata Geçiniz

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz