REKLAM ALANI

Satılık cavalier Yavru

Satılık Cavalier yavru

Cavalier king charles ırkı apartman dairelerinin en rahat beslenen köpek ırklarından biridir. cavalier  Özellikle küçük yaşta çocuklu aileler için canı yansa bile olumsuz tepki vermediği için tavsiye edilebilir. Memur köpeği diye tabir ettiğimiz cavalier ırkı sizlerin ev içerisinde en rahat besleyebileceğiniz ırktır. Cavalier king charles çok aşırı derecede insanları rahatsız edecek şekilde havlamaması ile birlikte iyi eğitilirse havla konusu tamamen ortadan kaldırılabilmektedir.

satılık cavalier king charles
satılık cavalier king charles

Cavalier king charles köpeğimize iyi kalitede mamalar ile bakılması gerekmektedir. Mamaların kaliteli olması köpeğinizin minimum seviyede tüy dökmesine neden olacaktır. Özellikle bu ırkta gözüken yağlanmadan kaynaklı kalp krizi riskini minimum seviyeye düşüreceksiniz

CAVALIER KING CHARLES SPANIEL KÖPEKLERLE, DIĞER EV HAYVANLARIYLA,ÇOCUKLARLA (ÖZELLIKLE YAŞI BIRAZ BÜYÜK OLANLARLA) ÇOK IYI GEÇINIRLER.

SEVECEN, ARKADAŞ CANLISI, MUTLU YAPILARI VARDIR. TANIDIKLARINA KARŞI HEP IYI OLURLAR ANCAK TANIMADIKLARINA TEMKINLI YAKLAŞIRLAR.

Irkının Bütün özelliklerini en iyi şekilde taşıyan yavrularımız için

Yavrularımız Teslime Hazır Olup Türkiyenin Bütün illerine Garantili bir şekilde gönderilmektedir.

İRTİBAT : 05435865500

Yavru Cavalier King Charles
Yavru Cavalier King Charles

Cavalier King Charles Irkının Özellikleri

Cavalier King Charles Spaniel, İngiltere Kralı II. Charles’ın favorisi olan eski Toy Spaniellerin görüntüsüne sahip yeni bir Toy Spaniel ırkıdır. Küçük ve güzel bir köpek olan Cavalier, düz bir kafatasına ve konik bir burun yapısına sahiptir.

Gözleri yuvarlak ve canlı, fakat dışa çıkıntılı değildir. Kulakları uzun, düşük ve tüylüdür. Uzun, ipeksi güzel bir kürke sahiptir. Tüy yapısı uzun, ince, düz veya hafif dalgalıdır. Kürk rengi siyah-ten, triolor (üç renk) veya Blenheim denen inci beyazı üzerine koyu kestane renklerde olabilir.

Blenheim köpeklerde baş üzerinde kulakların arasında koyu kestane renk olması arzu edilir. Kuyruk isteğe bağlı olarak kısaltılabilir, fakat normal uzunluğun 1/3’ünden kısa olmamalıdır.

satılık cavalier yavrusu
satılık cavalier yavrusu

Karakteri

Cavalier King Charles Spaniel canlı, hareketli, coşkulu bir köpektir. Coşkusunu en güzel şekilde heyecanla kuyruk sallayarak belli eder. Sportif ve dışa dönük bir ırktır.

Korkusuzdur ve sahibini memnun etmekten hoşlanır. Yeterince zeki bir ırk olan Cavalier, eğitimi kolay, nazik, itaat eğitimine başarıyla yanıt veren bir ırktır.

Yavru Cavalier fiyatları
Yavru Cavalier fiyatları

Diğer köpeklerle ve petlerle iyi anlaşır. Cavalier yalnız kalmak istemez, özellikle ilgiyi üzerinde tutmaktan çok hoşlanır. Bu ırk pet olarak yetiştirilmiş olmasına rağmen köken aldığı ırkların avcılık içgüdülerini taşır. Koku ve görme duyusu kuvvetlidir.

Bazen ilgisini çeken bir kokunun veya bir hayvanın peşine düşebilir, bu nedenle güvenli olmayan çevrelerde tasmasız dolaştırılmamalıdır. Belli yaşın üstündeki çocuklarla daha iyi anlaşır.

Satılık yavru cavalier
Satılık yavru cavalier

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz