REKLAM ALANI

Satılık Jack Russell

Satılık Jack Russell

Satılık Mükemmel Kalitede Safkan jack russell yavrularımız Bursa Köpek Çiftliği ayrıcalığı ile sizleri beklemektedir. ırk standartları ve kaliteyi arayanlar için çiftliğimizde üretim yaptığımız yavrularımızın yanında turt dışından Pedigreli olarak yavru teminide yapılmaktadır.

Sizlerde Kaliteli safkan bir yavru istiyorsanız

İRTİBAT : 05435865500

satılık yavru jack russel
satılık yavru jack russel

Yavru Jack Russell ;

Bu Irk çok fazla hareketli ve yaşamı çok seven bir köpektir. Oldukca korkusuz bir hayvandır. Oyun oynamak onun için süper bir durumdur. Onu kızdırmayan köpeklerle arası çok iyidir ama kızdıranlara karşı olumsuz davranışta bulunabilir. Zeki olmasının yanında aynı zamanda inatçı bir yapıdadır ve söz dinlemez.

Eğitim konusunda başarılı olunması bekleniyorsa çok sabır gerekiyor. Diğer köpeklerle arası iyi değildir ve saldırma eğilimindedir. Yavruyken iyi bir sosyalleştirme bu köpek içinde oldukça gereklidir. Diğer evde beslediğiniz hayvanlarla arası iyi değildir. Küçük hayvan besliyorsanız bu ırk size uygun değildir onları yiyebilir. Tasmasız şekilde bırakılmaması gerekir.

jack russel
jack russel

Jack Russell Terrier Çok havlar mı? evet çok fazla havlamayı seven bir köpektir. Çok iyi bir eğitim ile havlama yapmama için eğitim alabilen bir köpektir. İlgiyi çok sever. Eğer onu yalnız bırakırsanız devamlı bulunduğu yerdeki eşyalara zarar verecektir bu nedenle dikkatli olmanız ve ilgiyi hiç kesmemeniz gerekiyor. Eve adapte olması açısından yavruyken almanız çok daha faydalı olacaktır bu sayede ailenizi tanıyacaktır.

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar
  1. Hayrullah seçen dedi ki:

    Bu yavrulardan bir tane sahiplenmek istiyorum nasıl yardımcı olursunuz.

Yorum Yaz