REKLAM ALANI
Anasayfa » Orta Irk Köpeklerimiz » Japon Spitz » Satılık Japon Spitz Yavruları

Satılık Japon Spitz Yavruları

Satılık Japon Spitz Yavruları

Japanese Spitz

Japanese Spitz

Japon Spitz diğer adınla Nordic Spitz olan bu küçül köpek, Küçük ve sivri uçlu kulakları diktir.

Uzun tüylerle kaplı olan kuyruk, sırta doğru kıvrılmış halde tutulur. Kalın tüy örtüsü saf beyazdır.

Japanese Spitz cinsi köpekler canlı, Neşeli, gözü pek, mağrur ve çok zeki olan bu ırk, sahibine karşı çok sevecen olmakla birlikte, tüm Şpitz grubu köpekler gibi, yabancılara kuşkuyla yaklaşır.

Çok sevilen bir refakatçi köpek olup, gerektiğinde evini korur ve davetsiz misafirlere havlar ve hırlar.

Tüy örtüsü özenli bir bakım gerektirir; sıkça fırçalanmalı ve ara sıra yıkanmalıdır.

İRTİBAT: 05435865500

satılık japon spitz

satılık japon spitz

Spitz evde bakılır mı açısından köpek sahipleri, mükemmel bir seçim yapmış olacaktır. Bunun yanında Spitz köpeğe sahip olmak isteyen köpek severler, Spitz’in bir Pomeranian olup olmadığını merak edebilir.

yavru japon spitz

yavru japon spitz

Dünyanın en popüler köpek ırkları arasında yer alan Pomeranianlar, 7 kg ağırlıktan daha hafif olabilirken; komuta eden bir varlıktır ve kişilikleri üst seviyededir. Spitz ırkı özelliklerinin yanı sıra; her zaman refakatçi köpek unvanını almışlar ve özellikle kraliyetler için önemli olmuşlardır.

Kucak köpeğinden daha fazlası özelliğe sahip olan Pomerianlar; oldukça zekidir ve oyunlarda harika ustalık gösterirler. Köpek sporlarında rekabete açıktırlar ve terapi köpekleri olarak da hizmet verebilirler.

Satılık Japon Spitz Yavruları

Satılık Japon Spitz Yavruları

Dünyanın en popüler köpek ırkları arasında yer alan Japon Spitz ırkı, samuray savaşçıları tarafından küçük hayvanları avlamak için kullanılmış olabilirler. Ev yaşamına oldukça alışkın olan bu ırk hem hizmet hayvanı hem de evcil hayvan olarak yetiştirilebilirler.

Japon Spitz ırkı; ailesini seven, oyuncu ve girişken köpek ırklarındandır. Güzelliklerinin yanında, küçük boyutları da birçok köpek severin ilgisini çeker. Nadir ırklardan olduklarından dolayı, Japon Spitz fiyatları, birçok unsurdan etkilenir.

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar
  1. İlayda dedi ki:

    Fiyatları nedir

Yorum Yaz