REKLAM ALANI
Anasayfa » Büyük Irk Köpeklerimiz » Satılık Bloodhound Yavruları

Satılık Bloodhound Yavruları

Satılık Bloodhound Yavruları

Bloodhound kibar, sabırlı, asil ve sevgi dolu bir köpektir. Çocuklarla arası mükemmeldir. Tamamen iyi huylu bir arkadaştır.

Bu köpekler çocukların üzerine tırmanmasına izin vererek öylece yerde yatabilir. Ancak köpeğe karşı adil olmak için çocukların bu sabırlı arkadaşı çok sıkıştırmamasını sağlamak gerekebilir.

Gençken oldukça enerjik ve bağımsızdır. Disiplinli ancak yumuşak bir eğitim gerekir. İnatçı olabilir. Bu ırkın sahipleri eğitim sırasında tecrübe ve bol sabıra ihtiyaç duyar. En önemlisi tutarlı olmaktır. Bu köpekler asık suratla neler elde edebileceklerini bildiklerinden bunu sonuna kadar kullanmak isteyebilirler. Fazla itaat beklenmemelidir. Doğal olarak kibar hayvanlar olmalarına rağmen kendilerine has bir düşünme tarzları vardır. İtaat etmektense kendi başlarının dikine gitmeyi tercih ederler.

Erkekler 1-2 yaşından önce olgunlaşmaz. Bu dönemde uygun yönlendirme ve kontrolle mükemmel bir köpeğe dönüşürler.

Sizlerde safkan bloodhound yavrularından isterseniz

İRTİBAT : 05435865500

satılık  yavru bloodhound

satılık yavru bloodhound

İnanılmaz koku alma duyuları sayesinde dünya üzerinde ünleri artmış olan Bloodhound cinsi köpek dostlarımızın ana vatanı Belçika’dır. Menşei Belçika olan bu mükemmel ırk zaman içerisinde İngiltere, Fransa ve İskoçya’da da hızlı bir şekilde tanınmaya başlamıştır.

satılık bloodhound

satılık bloodhound

Ayrıca Bloodhound cinsi köpek dostlarımız Avrupa üzerinde de popüler olmuştur. Bunun ana sebebi ise nokta iz sürme becerileri çok gelişmiş olmasıdır.

Ayrıca, Bloodhound cinsi köpek dostlarımız güvenlik kuvvetlerince keşfedilmiş ve bu alanda da görev alarak suçlu konumundaki kişilerin izini sürmüş ve birçok potansiyel suçlunun yakalanmasında çok büyük rol almıştır.

yavru bloodhood

yavru bloodhood

Ancak, Bloodhound cinsi köpek dostlarımızın tarihi zannedilenden çok daha eskiye dayanır. Belçika manastırından itibaren yetiştirilmeye başlanan Bloodhound ırkı, 11. Yüzyılda İngiltere’ye götürülmüş ve çoğaltılarak özellikle de soylulardan çok büyük ilgi görmüştür. Bunun yanında 20. Yüzyılda ise cinsin resmiyet kazanmış olduğu biliniyor. Çok hassas bir burna sahip olan Bloodhound cinsi köpek dostlarımız, günümüz içerisinde de birçok Avrupa ülkesi üzerinde arama kurtarma ve iz sürme köpeği olarak görev almaktadır.

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar
  1. Ziko dedi ki:

    Bloodhound yavru varmı

Yorum Yaz