REKLAM ALANI
Anasayfa » Büyük Irk Köpeklerimiz » Koca Kafa Rottweiler Yavruları

Koca Kafa Rottweiler Yavruları

Koca Kafa Rottweiler Yavrularımız Teslime hazırdır. Yavrularımız Irkının Bütün özelliklerini en iyi şekilde taşımaktadırlar. Yavrularımızın anne babaları çiftliğimizde olup dilediğiniz zaman gelip görebilirsiniz. 

Heybeti ve Görsel güzelliği ile görenleri kendine aşık eden rottweiller ırkının çok güzel temsilcileri sizleri beklemektedir. 

İRTİBAT : 0543 586 55 00 

koca kafa rottweiller
koca kafa rottweiller

Rottweiler köpekler oldukça akıllı ve fiziksel olarak güçlü köpeklerdir. zeki oluşu sebebiyle karakteri, sahibinin yetiştirme tarzına göre şekillenmektedir. Rottweiler köpeklerin yavruluk döneminden itibaren yeteri düzeyde sosyalleştirilmeleri, daha sonraki dönemlerde insanlarla daha uyumlu ve rahat anlaşabilmesi için oldukça önemlidir.

satılık rottweiller
satılık rottweiller

Rottweiler cinsi köpekler yeteri kadar sosyalleşmediklerinde agresif bir karaktere bürünebilen canlılardır. Bu nedenle bir rottweiler cinsi köpek sahiplenmek istiyorsanız bu köpekleri uzun süre yalnız bırakmamalısınız.

Rottweiler köpeklerin çocuklarla arası her zaman çok iyidir. Yabancılara karşı saldırgan tavır sergilemezler ve kendisine yaklaşan yabancının tehlikeli olmadığına karar verdiklerinde uyumlu davranışlar sergilerler. Kendi cinsi dışında yetişkinlik dönemlerinde diğer köpeklerle genellikle anlaşamazlar. 

yavru rottweiler
yavru rottweiler

Rottweiler köpek ırkının karakter özelliklerini özetlemek gerekirse: kendinden oldukça emin, sevgi dolu, sadık ve iyi huyludurlar. Yazımızda daha önce de bahsettiğimiz üzere bu köpekler sanıldığı gibi saldırgan köpekler değillerdir.

Koca Kafa Rottweiler Yavrusu Hakkında bilgi almak isterseniz irtibata Geçiniz.

satılık yavru rottweiller
satılık yavru rottweiller

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar
  1. Ertuğrul dedi ki:

    Ağzında oyuncak gibi bişey olan yavrunun fiyatı nedir efendim

  2. ahmet61 dedi ki:

    kaç aylık

Yorum Yaz