REKLAM ALANI
Anasayfa » Büyük Irk Köpeklerimiz » Doberman Yavruları » Safkan Doberman Yavruları

Safkan Doberman Yavruları

Safkan Doberman Yavruları

Mükemmel bir bekçi köpeği olarak üretilen Doberman Pinscher şaşırtıcı derecede azimli olmasının yanı sıra enerjik ve güçlü bir ırktır. Çok yönlü, oldukça zeki ve eğitimi kolaydır.

Safkan Doberman Yavruları

Safkan Doberman Yavruları

Kararlı, korkusuz ve kendine güvenen, ancak asla vahşi bir köpek değildir. Ailesi ile birlikteyken asil, sadık ve sevgi doludur. Aile üyelerine fiziksel olarak da yakın olmak ister.

Doberman koruyucu ve kendini ailesine adayan oldukça insana dönük bir köpektir.

Doberman ondan korkmayan ve onda saygı uyandırarak onu disipline edebilecek bir sahibe gereksinim duyar.

Doberman kendi haline bırakıldığında istediklerini yapmada biraz fazla kararlı olacağından tüm aile üyelerinin onu kontrol edecek bilgi ve tecrübeye sahip olması gerekir.

Doberman, doğal olarak koruyucudur ve iyi bir koruma köpeği olması için dışardan ek bir eğitime ihtiyacı yoktur. Aksine aşırı korumacılığın önüne geçmek için erken yaşta çok iyi sosyalleştirilmelidir.

Dobermanın iyi bir ev köpeği olması için düzenli ve tutarlı bir şekilde eğitilmesi gerekir. Eğitim pozitif yönlendirme yöntemiyle yapılmalıdır. Dişi Dobermanlar erkeklere göre eğitim açısından daha inatçıdır.

Dobermanların saldırgan olduğuna dair bir ünleri olmasına rağmen bu yanlış bir bilgidir. Bu köpekler büyük ve koruyucu köpeklerdir.

Satılık Irkının Bütün Özelliklerini Taşıyan Doberman Yavruları için Bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Secereli ve seceresiz olarak sizlere iyi kalitede king doberman yavruları teslim etmekteyiz.

İRTİBAT : 05435865500

yavru doberman ilanı

yavru doberman ilanı

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz