REKLAM ALANI
Anasayfa » Video Galeri » Satılık White Terrier Yavruları

Satılık White Terrier Yavruları

Satılık White Terrier Yavruları

satılık white terrier

satılık white terrier

West Highland White Terrier ırk standartları tanımlamalarında serseri bir görüntü altında çok onurlu bir köpek şeklinde tarif edilir. Ailesine bağlı ve oldukça sevecen bir ırktır.

Eğitimi kolaydır. Yabancılarla genellikle iyi anlaşır. Çocuklarla arası kızdırılmadığı sürece iyidir.

Rahatsız edildiğinde ısırabilir, fakat diğer terrier ırklarıyla karşılaştırıldığında o kadar inatçı değildir.

Canlı, neşeli köpeklerdir ve kendine güveni yüksektir. Genellikle diğer köpeklerle kavga eğiliminde değildir, fakat erkekler arasında baskınlık çatışması yaşanabilir. Kedileri eğlence maksadıyla kovalar ve genellikle zarar vermezler. Boyutlarına göre oldukça iyi bir koruyucudur ve iyi bekçilik yapar.

Diğer pek çok terrier ırkında olduğu gibi havlamayı ve toprağı kazmayı sever.

İRTİBAT : 05435865500

West Highland White Terrier genellikle kompakt, kısa ve küçük ama sağlam yapısı olan bir köpektir. Kısa bacakları, farklı arazilerde onlara manevra kabiliyeti kazandırmıştır. Çift kaplamalı beyaz kürkü sert ve düz dış kaplaması soğuk havalara karşı koruma sağlamaktadır.

Cana yakın, eğlenceli, meraklı ve sevimli bir cinstir. Ailesine ve sevdiklerine sadık, en cana yakın teriyer köpekleri arasında yer alır. Sevimli, eğlenceli bir ırk arıyorsanız bembeyaz tüyleriyle West Highland White Terrier tam size göre bir köpek olabilir.

Satılık white terrier

Satılık white terrier

West Highland White Terrier mutlu, meraklı, eğlenceli, zeki, cesur ve kendinden emin birçok özelliğe sahip olan sevimli bir köpektir. Ailesine düşkün, sevilmeyi sever ve çaresindekilere sevgisini göstermeyi çok iyi becerirler.

Arkadaş canlısıdır ve genel olarak herkesle iyi geçinirler. Ailenin bir parçası olmak ve bunu hissetmek isterler. Yalnız kalmaktan hoşlanmaz, uzun süre evde yalnız kaldıklarında huzursuz ve mutsuz olabilir. Genel olarak diğer köpeklerle ve evcil hayvanlarla iyi anlaşırlar.

Ancak küçük evcil hayvanlara karşı arkadaş canlısı değildir. Çocuklarla arası iyidir, birlikte zaman geçirmek ve oyun oynamak için iyi ikili olurlar.

Satılık west highland terrier

Satılık west highland terrier

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar
  1. ece dedi ki:

    Acaba hangi sehir.

Yorum Yaz