REKLAM ALANI

Satılık Napolitano Mastiff

Satılık Napolitano mastiff

Vahşi görüntüsüne rağmen Napoliten Mastif dengeli ve barış sever bir köpektir. Gerektiğinde kullanılmak üzere öyle görünmesi ve davranması için üretilse de ailesi ve aile dostları için iyi huylu bir koruyucudur. Koruma güdüsü oldukça gelişmiştir ve korkusuzdur. Tekrar gerektiren sıkıcı eğitimden hoşlanmaz.

Çok zeki ve bir o kadar da inatçıdır. Sahibinin sesine karşı oldukça duyarlıdır. Irk, nadiren aşırı havlayarak problem çıkarır.

Ciddi ve sessizdir. Yabancılara karşı şüphecidir. Erkekler dişilere göre daha saldırgandır. Dişiler daha itaatkar ve çocuklara karşı daha sabırlı olduklarından daha uygun aile köpekleridir. Bu köpekler yine de kızdırılmadıkları sürece çocuklara karşı sevgi dolu yaklaşırlar. Erkekler diğer erkeklerle iyi anlaşamaz.

Yine de yavruluktan itibaren birlikte büyümüşse köpek hariç diğer ev hayvanları ile iyi anlaşabilir. Napoliten Mastif herkese uygun bir ırk değildir. Onu kontrol edebilecek dominant bir sahibe gereksinim duyar. Sahibinin liderliği henüz yavruyken disiplinli ve tutarlı bir şekilde oluşturulmalıdır.

Çocuklara ona saygılı davranmayı öğretilmelidir.

İRTİBAT : 05435865500

Satılık Napolitan Mastiff

Satılık Napolitan Mastiff

Uyanık bir köpektir ve çok iyi bir bekçi köpeğidir. Davetsiz misafirleri size bildirmek için havlayacak ve çok koruyucu olacak, sizi ve evinizi korkusuzca savunmak için hareket edecektir. Yeni sahipler için en iyi köpek değil, çok büyük, baskın ve onunla en iyi şekilde başa çıkmak için deneyime ihtiyaç var.

Çok sadık bir köpektir. Doğru yetiştirilmesi ile sevecen, tatlı, nazik ve sakin olur. Aile ile birlikte olmayı ve aile aktivitelerinin bir parçası olmayı sever ve aslında çok hassas bir ırktır. Bu yüzden gerilim ve yüksek seslerin olmadığı evlerde mutludur.

Yavru Napolitan Mastiff

Yavru Napolitan Mastiff

Napolitan Mastiff

Napolitan Mastiff

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz