REKLAM ALANI

Safkan İngiliz Bulldog

Safkan İngiliz Bulldog Yavruları

yavru ingiliz bulldog

yavru ingiliz bulldog

İngiliz Bulldog görünümü bazen tehdit edici olsa da tamamiyle güvenilir en kibar köpeklerden biridir. Yine de istenmeyen çok az misafir bir zamanlar boğalarla dövüştürülen bu köpeklerle karşı karşıya kalmaya cesaret edebilir.

Karakteri oldukça sevgi dolu, diğer hayvanlarla güvenilir ve çocuklara karşı kibar, düşmana karşı ise oldukça cesur ve sert olarak tanımlanır.

Bulldoglar elde edebileceği her ilgi ve sevgi kırıntısını değerlendiren insan köpekleridir.

Irkın mutluluğu için insan ilgisi şarttır. Bazı Bulldoglar köpeklere karşı saldırgan davranabilir. Ev hayvanları ile arası iyidir, ancak yabancı köpekleri tölere etmeyebilir.

Genç Bulldoglar eğlenceyi seven hareketli köpekler olsa da yaşlandıkça sakinleşirler. Horlaması ile ünlüdür ve salyalı olabilir.

English bulldog Yavruları Irkının bütün özelliklerini iyi şekilde taşıyan Dişi – Erkek damızlık köpeklerimizin çiftleşmesi sonucunda oluşmuştur.

İRTİBAT : 05435865500

İngiliz Bulldog cinsi köpeklerin koruma iç güdüsü gelişmemiştir. Bu yüzden herhangi bir alanı sahiplenemezler. Bu da onları bekçilik yapma konusunda başarısız olan köpekler yapar. Eğer bir alanda bekçilik yapması adına bu köpek cinsini görevlendirirseniz hayal kırıklığına uğrama olasılığınız son derece yüksek olacaktır.

Safkan İngiliz Bulldog Yavruları

Safkan İngiliz Bulldog Yavruları

İngiliz Bulldog bekçilik için uygun görülen köpeklerden değildir. Bir yeri koruma konusunda görevlendirildiklerinde başarıyla koruyamazlar. Karakterleri gereğiyle bekçiliğe uygun olamayan bu köpekler bekçilik yapmaları için zorlanmamalıdır.

İngiliz Bulldog bekçilik için uygun mudur öğrendikten sonra sahiplenmek isteyen kişilerin koruyucu köpek ırkları arasından bir köpek cinsi seçmesi daha iyi olacaktır.

İngiliz Bulldog

İngiliz Bulldog

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz