Satılık jack russell yavruları

Satılık jack russell yavruları

Satılık jack russell yavruları

satılık jack russel

satılık jack russell

Jack Russell Terrier hareketli ve yaşam dolu bir ırktır. Gözü pek ve kesinlikle korkusuzdur. Oyun oynamaya bayılır. Onu kızdırmayan ya da vurmayan çocuklarla arası iyidir. çok zekidir; ancak inatçı ve başına buyruktur. Eğitimi güç olabilir.

Jack Russell diğer köpeklere karşı saldırgan olabilir. Bu nedenle yavruyken çok iyi sosyalleştirilmelidir. Bazıları bu nedenle başka köpeklerce öldürülmüştür. Güçlü bir av güdüsüne sahiptir ve diğer küçük ev hayvanları ile güvenilmemelidir. Kovalamaya ve keşfetmeye bayılır. Tasmasız serbest bırakılmamalıdır.

 

Satılık Kısa Bacak cek rasıl

Satılık Kısa Bacak cek rasıl

 

satılık jack russell,  jack russell, jack, jack russel yavruları,  satılık köpek, jack russel terier yavrusu, satılık köpek izmir, jack russell terrier, satılık köpek ankara, satılık köpek fiyatları, jack russell training, jack russell puppy, satılık köpek fiyatları ankara, satılık köpek yavrusu fiyatları, jack russell terrier puppies, maske filmi, satılık yavru köpekler, jack rusel çiftliği, satılık yavru köpek fiyatları, cek rasıl, satılık yavru köpek ilanları, cak rusel, jack rusel eğitimi, jack russel oteli, jack rusel eğitim merkezi, jackrusell bakım merkezi, jack rusel fiyatları, cek rasıl fiyatı, jack rusell terrier fiyatları, maylo, mayro, maske filmindeki köpek, maske filmindeki köpek cinsi, maske filmindeki köpeğin ismi, maske filmindeki köpeğin adı, maske filminde oynayan köpek, maylo köpek, maylo köpek cinsi, maskenin köpeği maylo cinsi, maylo mask, maylo maske filmi, maske filminin kahramanı, jack rusel terrier bakımı, jack rusell terrier satılık, jack rusell dog, jack russell terriers, jack russell terrier for sale, parson russell terrier, parson russell terrier özellikleri, parson jack russell terrier, parson jack russell, parson jack russell puppies for sale, kısa bacaklı jack russell

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Murat dedi ki:

    fiyatını göremedim ne kadar acaba

  2. Taner Bolukbasi dedi ki:

    Fiyat nedir acaba

Yorum Yaz