REKLAM ALANI

Satılık cavalier Yavruları

Satılık cavalier yavruları

mükemmel kalitede safkan cavalier king charles yavrularımızı anne altında seçme imkanınız mevcuttur. yavrularımız ırkının bütün özelliklerini en iyi şekilde taşıyan yavrularımız için bizlerden bilgi alınız.

Cavalier king charles yavrularımız için

İRTİBAT : 05435865500

yavru calier king charles

yavru calier king charles

Cavalierler görünüşleri itibari ile oldukça tatlı köpeklerdir. Ufak yapılı köpeklerdir. Yükseklikleri hem erkeklerde hem de dişilerde 30-33 cm aralığındadır. Ağırlıkları ise her iki cinsiyet için 3- 5 kg arasında değişmektedir. Ortalama yaşam süreleri 10-15 yıldır. Orta seviyede uzunluğa sahip, kısmen düz kısmen dalgalı ipek yapılı tüylere sahiptir.

satılık yavru king charles

satılık yavru king charles

Tüyleri siyah, beyaz ve kahverengi tonlarındadır. Ancak genel itibariyle baş ve kulak kısmındaki tüylerin rengi kestane rengidir. Ancak Cavalier King Charles Spaniel ırkının fiziksel özellikleri dendiğinde belki de en dikkat çeken nokta yuvarlak gözleri ve uzun kulaklarıdır. Onları soylu bir görünüm veren tüyleri ile oldukça sevecen ve tatlı canlılardır.

satılık yavru cavalier

satılık yavru cavalier

Cavalierler eğitime oldukça açık köpeklerdir. Aynı zamanda da bir o kadar da meraklıdırlar. Bu merak ve eğitime açık oluşları onların eğitimini oldukça kolaylaştırmaktadır. Eğer daha önce hiç köpek sahibi olmamışsanız, Cavalier cinsi bir köpekle bu serüvene adım atabilirsiniz.

Sahiplerine oldukça düşkün olan Cavalier King Charles Spaniel eğitimi için püf nokta onunla sık sık zaman geçirmek, onu yanınızdan ayırmamaktır. Sakin ve neşeli olmalarının yanı sıra hassas köpeklerdir. Bu nedenle eğitim sırasında sert uyarılardan ve sert müdahalelerden olabildiğince uzak durmanız gerekir.

satılık cavalier yavruları

satılık cavalier yavruları

satilik cavalier king charles

satilik cavalier king charles

safkan cavalier king charles

safkan cavalier king charles

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz