REKLAM ALANI
Anasayfa » Küçük Irk Köpeklerimiz » Cavalier King Charles Yavruları » Satılık King Charles Yavruları

Satılık King Charles Yavruları

Satılık King Charles Yavruları

Satılık King Charles

Satılık King Charles

Apartman dairelerinin en rahat beslenen köpek ırklarından biridir.

Özellikle küçük yaşta çocuklu aileler için canı yansa bile olumsuz tepki vermediği için tavsiye edebilirim. Tüy dökmesinin biraz fazla olmasına dikkat etmek gerekir.

Irkının Bütün özelliklerini en iyi şekilde taşıyan yavrularımız için

İRTİBAT : 05435865500

Yavru Cavalier

Yavru Cavalier

Cavalier King Charles Spaniel, samimi ve dost canlısı mizacıyla biliniyor. Sakin bir ırktan gelen Cavalier King Charles, esasen bir kucak köpeği olma özelliği taşıyor. Çocuklarla iyi bir bağ kurabilmesine ve onlara karşı tolerans göstermesine rağmen, kaba muameleyi kabul etmiyor.

Uzun süre yalnız kalmayı sevmeyen Cavalier King Charles, küçük ırkların en sessizlerinden biri olarak, ev yaşamına uyum sağlayabiliyor. Diğer ev hayvanları ile iyi geçinen bu cins, hala atalarının avcılık içgüdüsüne sahip olduğu için, daha küçük hayvanlara karşı her zaman dostça davranamayabiliyor. Zeki ve kolay eğitilebilen Cavalier, istikrarlı mizacından dolayı hastaneler ve bakım evleri için başarılı bir terapi köpeği olma kapasitesi taşıyor.

Satılık Yavru Cavalier

Satılık Yavru Cavalier

Güncel Cavalier king charles yavru fiyatları ve güncel yavrularımız hakkında detaylı bilgi almak için çiftliğimiz ile iletişime geçerek bizlerden bilgi isteyiniz.

Sizlere Yardımcı olmaktan mutluluk Duyarız.

Cavalier King Charles

Cavalier King Charles

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz