REKLAM ALANI

satılık maltese terrier

Satılık  Maltese Terrier Yavruları

Safkan ırk garantili maltese terrier yavrularımız teslime hazırdır. Maltese terrier yavrularımız ırkının bütün özelliklerini en iyi şekilde taşıyan köpeklerdir.

Maltese terrier karakter olara sakin bir köpek olmasıyla bilinmektedir. Evde en iyi beslenen köpeklerden biridir. Kesinlikle tüy dökmemesi mükemmel bir aile köpeği olarak bu ırkı karşımıza çıkarmaktadır.

İRTİBAT : 05435865500

satılık maltese terrier

satılık maltese terrier

yavru maltese terrier ;

Kendinden büyük yapıda olan köpeklerle bile çok iyi anlaşmalarının yanı sıra kediler ve köpeklerle iyi geçinirler. Oyunu çok sevdikleri için küçük çocuklara bu durum zarar verebilir.

Yabancıları havlayarak haber verirler ancak onlara alışmaları uzun zaman almaz. Kubbe gibi kafatası vardır ve etrafında hale olan yuvarlak koyu gözlere sahiptir.

Burnu geniş, siyahtır; beyaz tüylerle kaplı alçak kulakları vardır. Bazılarının burunu suyun içinde pembeleşir. Yaşlı köpeklerde ise bu durum kalıcı olabilir. Kuyruğu sırtının üzerinde olur ve küçük, yuvarlak ayakları vardır.

Maltese öğrenmeye istekli, korkusuz, arkadaş canlısı ve sosyaldir. Çok yüksek enerjili olması bu duruma alışkın olmayan yeni sahipler için biraz zor olabilir.

Çok fazla havlama davranışı göstermezler bununla birlikte herhangi şüpheli bir durumda havlama özellikleri onları iyi birer gözlemci köpek yapar. Kucakta durmayı çok severler ancak aşırı ilgi de beklemezler.

satılık maltese yavruları

satılık maltese yavruları

tea cup maltese terrier

tea cup maltese terrier

Bu ırkın Yetişkin halinin çok ufak olmasından kaynaklı Tea Cup fincan köpeği olarak adlandırılmaktadır. Ev içerisinde çok fazla yer kaplamamasından kaynaklı ailelerini ve özellikler kadınların en çok sevdiği köpek ırkıdır.

yavru maltese tea cup

yavru maltese tea cup

yavru maltese terrier

yavru maltese terrier

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz