REKLAM ALANI
Anasayfa » Büyük Irk Köpeklerimiz » Akita İnu Yavruları » Safkan Akita İnu Yavruları

Safkan Akita İnu Yavruları

Safkan Akita İnu Yavruları

Mükemmel Kalitede Olan Akita İnu Yavrularımız Türkiyeye Gelmiştir. Yavrularımız Bütün sağlık kontrolünden geçirilerek teslim edileceklerdir.

Safkan Akita İnu Yavruları
Safkan Akita İnu Yavruları

Safkan secereli ve seceresiz Akita inu yavruları sizlere sunulmaktadır. 

Akita inu ırkı karakter olarak  sakin fakat bazen başına buyruktur.

Ailesine karşı dikkatli ve sevecendir. Akıllı, cesur ve gözüpektir. Yavru iken zor eğitim alabileceği için bu konuda inatçı olunmalıdır.

Türkiyenin bütün illerine garantli gönderim imkanımız bulumaktadır.

İRTİBAT : 0543 586 55 00

Akita İnu ırkı gerçekten geçmişi çok uzaklara dayanan bir köpek ırkıdır. Bu kadar süre boyunca insanların ona olan ilgisi sayesinde ırk özelliklerini koruyarak gelebilmiş ve günümüzde popülerliğini biraz daha arttırmıştır.

Japon Akita Inu veya Amerikan Akita İnu olarak bilinir. Ben bugün sizlere Japon Akita İnuları anlatacağım ve bu yazının sonunda bu ırkla ilgili her şeyi biliyor olacaksınız.

Yavru Japon Akita
Yavru Japon Akita

Akita İnu ırkı köpekler Haçiko filmiyle çok ün kazansa ve bolca sahip olunmak istense de bu ırkı sahiplenecek insanların büyük bir özen göstermesi gerekiyor.

Akitalar hem kendi ırkından hem de başka ırktan olan köpeklere karşı aşırı agresif tavırlar sergileyebilir. Bu sebeple bu ırkın daha yavruluk döneminde sosyalizasyon çalışmasının düzgün bir şekilde yapılması gerekir.

Satılık Japon Akita inu Yavruları
Satılık Japon Akita inu Yavruları

Akita İnu ırkı köpekler genelde biraz şahsına münhasır bir ırktır. Yani özgürlüğüne düşkündür. Bu nedenle eğitime cevap verme kabiliyetleri biraz daha zayıftır. Eğer bir Akita İnu eğitmek istiyorsanız bolca çaba harcamanız gerekir.

Satılık Akita Yavruları
Satılık Akita Yavruları

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar
  1. elifsu dedi ki:

    Fiyati ne kadar bilgi alabilirmiyim

Yorum Yaz