REKLAM ALANI
Anasayfa » Küçük Irk Köpeklerimiz » Minyatür Schnauzer Yavruları » Satılık Minyatür Schnauzer yavru

Satılık Minyatür Schnauzer yavru

Satılık Minyatür Schnauzer Yavruları

Schnauzer sevecen, zeki, itaatkar ve cana yakındır. Uygun şekilde sosyalleştirilirse yabancılarla ve diğer köpeklerle iyi anlaşır. Her şekilde yaşam koşullarına adapte olabilecek uyumlu bir köpektir.

Oyuncu, canlı ve neşeli yapısıyla çocuklar için iyi bir oyun arkadaşıdır. Sahibine bağlıdır, birlikte zaman geçirmek ve ilgiyi üzerinde toplamak ister. Schnauzerlar fazla havlamaya eğilimlidir, fakat sesi çok rahatsız edici değildir.

İRTİBAT : 05435865500

Apartman yaşamı için uygun bir ırktır. Ev içinde yeteri kadar hareketli olduğundan bahçeye gereksinim duymaz.

minyatür schnauzer

minyatür schnauzer

Boyutu enerjisi ve bakım ihtiyaçlarını göz önünde bulunduracak olursak, Minyatür Schnauzer ırkının harika birer apartman köpei olduğunu söyleyebiliriz.

Tüylerinin farklı yapısı nedeniyle düzenli olarak belli bölgelerde kısaltmaların yapılması hatta istendiği taktirde kaş ve bıyık bölgesini öne çıkartacak tıraş işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekir. Düzenli olarak iki ayda bir tıraş edilmesi gereken tüylerinin aynı zamanda günlük aralıklarla taranması ve tüylerinin düğümlenmesinin önlenmesi gereklidir.

Tüy dökme sorunu neredeyse hiç diyebileceğimiz kadar az olan Minyatür Schnauzer’lar kokusuzdurlar.

Enerjisi son derece yüksek olan Minyatür Schnauzer ırkı köpekler enerjilerinin büyük bölümünü ev içerisinde kendiliğinden atmaktadır.

Geri kalan enerjinin atılmasına yardımcı olmak içinse sahibinin tek yapması gereken Minyatür Schnauzer ile uzun yürüyüşlere çıkmasıdır.

Hemen herkes tarafından tercih edilebilecek bir köpek ırkı olan bu cins dış görünüşü açısından oldukça sevimli, karakteri açısından olgun birer pet hayvanıdır. Apartman yaşantısına kolaylıkla uyum sağlayabilen Minyatür Schnauzer’ın soğuk hava şartlarından en iyi şekilde korunması gerekir.

safkan minyatür schnauzer

safkan minyatür schnauzer

Minyatür Schnauzer;

Renk olarak siyah ve grinin tonlarında görülen Miniature Schnauzer ırkı köpeklerin bacak ve göğüs bölgesinde beyaz renk dalgalanmaları olabilmektedir.

Tüy bakımı açısından hassas davranılması gereken Miniature Schnauzer’lar son derece zeki, şefkatli ve sevecen bir köpek ırkıdır. Sosyal bir yapıya sahip olan Miniature Schnauzer ırkı sosyal olarak yetiştirilirse hem insanlarla hem de ev içerisindeki diğer hayvanlara kolaylıkla anlaşabilir bir köpek ırkıdır.

Gerekli ortam şartlarına uyum sağlayabilecek kapasiteye sahip olan  Schnauzer’lar için önemli olan yetiştirme şeklidir. İyi birer kemirgen avcısı sınıfında yer alan  Schnauzer, boyutunun minyatür oluşuna karşın son derece atik ve çevik bir hayvan olması nedeniyle iyi birer bekçi köpeği de olabilmektedir.

orjinal minyatür schnauzer

orjinal minyatür schnauzer

satılık minyatür schnauzer

satılık minyatür schnauzer

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz