REKLAM ALANI
Anasayfa » Küçük Irk Köpeklerimiz » Minyatür Schnauzer Yavruları » Satılık Beyaz Schnauzer Yavru

Satılık Beyaz Schnauzer Yavru

Satılık Beyaz Schnauzer Yavru

Mükemmel Kalitede Beyaz Schnauzer yavrularımız sizler için yurt dışından ırkının özelliklerini en iyi şekilde taşıyan yavrularımızı getirmekteyiz.

Schnauzer ırkı iddialı olduğumuz ırklardan bir tanesidir. Irk özelliklerini en iyi şekilde taşıyan secereli yavruları türkiyede siz değerli müşterilerimize teslim ettik.

Schnauzer ırkının özelliği ve tercih edilmesinin sebebi olan anti alerjik olmasıdır. köpekte olabilecek en ufak bir ırk karışıklığı schauzerın bu özelliğini kaybetmesine neden olmaktadır.

Irk garantili yavru teslim almak isterseniz.

İRTİBAT : 05435865500

Yavru Beyaz Schnauzer ;

yavru beyaz minyatür schnauzer

yavru beyaz minyatür schnauzer

Minyatür Schnauzer sevecen, zeki, itaatkar ve cana yakındır. Uygun şekilde sosyalleştirilirse yabancılarla ve diğer köpeklerle iyi anlaşır.

Her şekilde yaşam koşullarına adapte olabilecek uyumlu bir köpektir.

Oyuncu, canlı ve neşeli yapısıyla çocuklar için iyi bir oyun arkadaşıdır. Sahibine bağlıdır, birlikte zaman geçirmek ve ilgiyi üzerinde toplamak ister. Schnauzerlar fazla havlamaya eğilimlidir, fakat sesi çok rahatsız edici değildir.

miniature schnauzer yavruları

miniature schnauzer yavruları

Öncelikle Bu ırkın çok özel bir ırk olduğunu kesinlikle unutmayınız. diğer ırklara benzememekle birlikte çok güzel bir şekilde eğitim vermeniz gereken bir köpektir.

Aile ortamına çok iyi adapte olması ile bilinmektedir. Schnauzer ırkını özellikler iyi şekilde sosyalleştirmeniz gerekmektedir veya çok iyi eğitim vererek sizin sözünüzü çok iyi şekilde dinlemesini sağlamalısınız.

beyaz schnauzer yavruları

beyaz schnauzer yavruları

Satılık Beyaz Schnauzer yavru hakkında detaylı bilgi almak ve yavrularımız hakkında bilgilendirme yapılmasını istiyorsanız lütfen irtibata geçiniz.

Satılık beyaz schnazuer yavru

Satılık beyaz schnazuer yavru

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz