REKLAM ALANI
Anasayfa » Bursa Köpek Çiftliği » Satılık Border Collie Yavruları

Satılık Border Collie Yavruları

Satılık Border Collie Yavruları

Border Collie oldukça zeki ve eğitime cevap veren bir köpektir. İtaat eğitimi, agility ve frizbi gibi yarışmalarda büyük başarı elde eder. övgüye karşı oldukça duyarlı ve eğitile bilirliği oldukça yüksek köpektir.

Border Collie yüksek enerji düzeyine sahiptir. Yeterli egzersiz ve çalışma imkanı sağlandığında diğer hayvanlar, köpekler ve çocuklarla iyi geçinir.

Çekingenliğini engellemek için yavru iken çok iyi sosyalleştirilmesi gerekir. Tamamen mutlu olabilmesi için yoğun bir eğitim programı, bol ilgi ve gerçek bir göreve ihtiyacı vardır.

Sizlerde Safkan Kaliteli Bir Border Collie Yavrusu İstiyorsanız

İRTİBAT : 05435865500

border collie

border collie

Border collie köpek ırkı, en zeki köpek cinsi olarak bilinir. Gerçekten de oldukça zeki, dayanıklı ve sevimli köpeklerdir. Birlikte eğlenceli ve hareketli zaman geçirecek bir evcil hayvan arıyorsanız border collie cinsi köpekler tam size göre.

Border collie köpekler enerjisi yüksek, çevik, zevki, eğitilmeye oldukça müsait ve insanlarla iyi iletişimiyle ünlenmiş köpeklerdir. Bu özellikleriyle tüm dünyada popüler olan bu sevimli canlılar ülkemizde de oldukça tercih edilen bir köpek ırkı.

yavru border collie ilanlari

yavru border collie ilanlari

Border collie köpek ırkının ortalama yaşan süresi 10 ile 14 yıl arasında değişmektedir. Yetişkinlik dönemlerinde erkeklerin ortalama ağırlıkları 14 ile 20 kilogram arasında değişirken, dişilerde ortalama ağırlık 12 ile 19 kilogram arasında değişmektedir.

Erkek border collie köpekler yetişkinliklerinde 48 ile 56 santimetre arasında büyür, dişiler yetişkinliklerinde 46 ile 53 santimetre arasında büyümektedirler.

satılık yavru border collie

satılık yavru border collie

satılık border collie yavruları

satılık border collie yavruları

yavru border collie

yavru border collie

safkan border collie

safkan border collie

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar
  1. ali fuat dedi ki:

    border collie yavru fiyatı öğrenebilirmiyim
    saygılar

Yorum Yaz