REKLAM ALANI
Anasayfa » Küçük Irk Köpeklerimiz » Terrier Yavruları » Satılık Airedale Terrier yavruları

Satılık Airedale Terrier yavruları

Satılık Airedale Terrier yavruları

Mükemmel kalitede airedale yavrularını yurt dışından sizler için temin etmekteyiz. Türkiyede bilinmeyen bu ırk yurtdışında çok tercih edilen ırklar arasındadır.

Irk özeliklerini en iyi şekilde taşıyan ırk özelliklerine hakim bir yavru sizlerde istiyorsanız doğru yerdesiniz.

İRTİBAT : 05435865500

airedale terrier

airedale terrier

Airedale Terrier

Terrier cinsleri arasında en büyük fiziksel özelliklere sahip köpek olarak bilinen Airedale Terrier cinsi özellikleri ile diğer terrier köpeklerden ayrılmaktadır. İlk olarak hangi ırkların melezlemesinden ortaya çıktığı net olarak bilinmeyen bu cins, 1853 yıllarında ortaya çıkmıştır.

Bu cinsin yüzme yetenekleri oldukça ileri seviyededir. Bu yetenekleri sayesinde diğer köpeklerden ayrılan Airedale Terrierler, boyutları nedeniyle de avcı köpeği olarak tercih edilmektedirler.

Kısa zamanda tüm dünya tarafından bilinen ve oldukça fazla sevilen bu ırk, bugün dünya üzerinde de oldukça yaygın bir şekilde sahiplenilmektedir

airedale terrier yavru

airedale terrier yavru

bu cinsin bitmek, tükenmek bilmeyen bir enerjisi olduğunu bilmenizde fayda olacaktır. Günün büyük bölümünü etrafta koşarak ve oynayarak geçiren bu köpekler, bir şeyleri kovalamaktan ve toprağı eşelemekten de büyük keyif alırlar.

Özgür ruhlu olarak tanımlanan bu köpekler ile birlikte yaşama kararı almışsanız, aktif bir yaşam tarzına geçmeniz önerilir.

Çoğunlukla yapmış oldukları aktivitelere sahiplerini de dahil eden bu yaramazlar, gün boyu koşmak isteyeceklerdir.

satılık airedale terrier yavru

satılık airedale terrier yavru

Bu cins tek başına kalmaktan pek hoşlanmayacağı için eğer ona gerekli vakti ayıramayacaksanız bu ırkı sahiplenmekten uzak kalmanız gerekecektir. Tek başlarına kaldıklarında etrafa zarar verme potansiyellerinin arttığını da bilmelisiniz.

Sevecen, son derece sabırlı ve oldukça nazik bir ırk olan Airedale Terrierler cesur olmaları ile de tüm dikkatleri üzerlerine çekmektedir.

Ev içerisinde yaşayan diğer ev hayvanları ile oldukça iyi bir geçim sağlaması evinde birden fazla hayvan besleyen kişiler için büyük bir avantaj olmaktadır.

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz