REKLAM ALANI
Anasayfa » Küçük Irk Köpeklerimiz » Terrier Yavruları » Satılık iskoç terrier yavruları

Satılık iskoç terrier yavruları

Satılık iskoç Terrier ( Scottsh Terrier ) Yavruları

satılık İskoç Terrier

satılık İskoç Terrier

İskoç Terrier – (Scottish Terrier ) Irk Olarak Cesur ve dikkatli Scottie koruyucu ve sert; ancak sevgi doludur. Tamamen kendine has karakteri vardır. Bu ırkın alışılmadık değişken davranış ve ruh halleri vardır.

Yaşlandıkça somurtkan ve asabi olabilir. Çok iyi bekçi köpeğidir. İnatçı olduğundan disiplinli bir eğitime erken başlanmalıdır.

Aksi takdirde evi yönetmek isteyecektir.

Hayat dolu, mağrur ve zeki bu terrier aile dışındakilerle pek ilgilenmez ve hemen kabul etmez.

Havlamayı, yürüyüş saatlerini ve topla oynamaya bayılır. Çocuklarla arası iyidir; ancak en iyisi ona saygı gösteren olgun çocuklarla birlikte olmasıdır.

Bu köpekler iyi birer ev köpeğidir. Azara ve övgüye karşı çok duyarlıdır.

İRTİBAT : 05435865500

İskoç Scottish Terrier

İskoç Scottish Terrier

Scottish Terrier yani İskoç Teriyeri kısa bacakları ve uzun yüz hatları ile dikkat çeken, hareketli olmayı çok seven köpeklerdendir. Oldukça dayanıklı köpekler arasında yer alan bu cinsler güçleriyle insanları şaşırtabilmektedir.

Yavru İskoç Terrier

Yavru İskoç Terrier

Çeviklikleri ile hızlı hareket kabiliyetine sahiptirler. Dünya üzerinde oldukça popüler olan bu cinsler pek çok kişi tarafından sahiplenilmektedir. Pek çok özel yeteneği bulunan İskoç Teriyerleri değişik alanlarda insanlara yardım etmeleri amacıyla kullanılmaktadır.

Hava şartlarına karşı kendilerini koruyabilecekleri sık ve sert bir kürke sahiptirler ve soğuk bölgelerde de yaşayabilmektedirler.

Scottish Terrierler dikkatli köpeklerdir ve aile köpeği olmaya uygundurlar. Özgüvenleri ile insanları etkileyen cinslerden olan İskoç Teriyerleri bekçi köpeği olmak içinde uygundur. Ayrıca avlara götürülerek iz sürme yeteneklerinden de yararlanılmaktadır. Çalışkan ve asil olan bu türe eğitim vermeniz de çok zor olmayacaktır.

Yabancı kişilere karşı çekingen oldukları için ev ve iş yerlerini korumada oldukça başarılılardır. Spor yapmayı ve enerjilerini atmayı çok severler.

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz