REKLAM ALANI
Anasayfa » Orta Irk Köpeklerimiz » Elizabeth Beagle Yavruları » Safkan Elizabeth Beagle Yavruları

Safkan Elizabeth Beagle Yavruları

Safkan Elizabeth Beagle Yavruları

elizabeth beagle

elizabeth beagle

Elizabeth Beagle herkesi seven, nazik, tatlı, hayat dolu ve meraklı bir köpektir. Mutlulukla kuyruk sallar, sosyaldir, cesurdur ve akıllıdır. Sakin ve sevecendir.

Çocuklarla mükemmel anlaşır, genelde diğer köpeklerle de arası iyidir, ama kedi gibi diğer hayvanlarla ve ev hayvanlarıyla küçüklükten beri sosyalleşmemişlerse yalnız bırakılmamalıdır.

Beaglelar ne istediklerini bilirler. Kararlıdırlar, gözlemcidirler ve sakin, sıkı bir şekilde terbiye edilmelidirler. Bu cins yalnız bırakılmayı sevmez.

Eğer uzun süre evde olmayacaksanız, iki tane almanız tavsiye edilir. Genellikle Beagle yüksek sesle ulur.

Beagle’lar kendi burunlarının dikine gitmeye eğilimlidirler. Eğer etrafı çevrili olmayan bir alanda onları serbest bırakırsanız, çevreyi keşfetmek için uzaklaşabilir.

Irk Standartlarında bir yavru sahiplenmek isterseniz bizler ile irtibata girmekten çekinmeyiniz

İRTİBAT : 05435865500

Köpekler bilindiği üzere dost canlısı hayvanlardır. Irklarına göre de farklı özelliklere sahip olurlar. Beagle cinsi köpekler iyi bir ev arkadaşı olarak bilinirler. Pek çok kişi tarafından da beslenmektedir.

Beagle köpekleri özellikle çocuklara karşı çok hoşgörülü köpeklerdir. Saldırgan değil tam aksine sakin hayvanlardır. Fakat kedi gibi ev hayvanları ile anlaşamazlar.

satılık beagle yavruları

satılık beagle yavruları

Elizabeth Beagle Yavru

Çok meraklı olan bu köpekler kararlı ve gözlemci hayvanlardır. Bu sebeple çok iyi birer bekçi özelliğine de sahiplerdir. İz sürmede başarılı olurlar ve yalnız kalmayı hiç sevmezler. Beagle köpekler soğuk iklimi sevmezler. Sıcak ve ılıman iklimlerde yaşamayı severler.

safkan beagle yavru

safkan beagle yavru

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz