REKLAM ALANI
Anasayfa » Küçük Irk Köpeklerimiz » Pug Mops Yavruları » Satılık yavru Pug Mops

Satılık yavru Pug Mops

Satılık yavru Pug Mops

Pug mops cinsi köpekler , küçük vücutlarında  büyük köpek olarak bilinir. Mutlu, hareketli ve sadık köpeklerdir. Oyun oynamayı dolayısıyla da yaramazlık yapmayı severler. pug mopslar Biraz inatçıdırlar. Çok zeki olsalar da tekrar içeren eğitim rutinlerinden çabuk sıkılırlar.

Pug ses tonunuza karşı duyarlı olduğundan sert cezalara gerek yoktur. Bu köpek ya çok heyecanlı ya da donuk karakterli olabilir. İyi bir bekçi köpeğidir; ancak gereksiz havlamaz. Pug diğer köpekler ve ev hayvanları ile iyi geçinir. Çocuklar ve eve gelen ziyaretçilerle de arası iyidir. Çok fazla ilgi istediğinden kıskanç olabilir.

İRTİBAT : 05435865500

pug mops

pug mops

Satılık Yavru Pug Mops ;

Pug herkesin gözünde küçük ama büyükmüş gibi duran bir köpek olarak görünmektedir. Oldukça mutlu kendini hisseden ve sahibine çok sadık bir ırktır. Oyun oynamayı çok seven bir köpek cinsidir yaramazlıklarınla dikkatleri çeker. Sert cezalar bu tip ırkları küstürür ve daha da zorlar bu nedenle mümkün olduğunca sakince hareket edilmeli.

pug mops yavru

pug mops yavru

Eğitimlerden çabuk sıkılabilecek bir köpek olan Puglar bazıları heyecanlı bazıları ise sönük bir karaktere sahip olabilmekteler. Pug bekçi köpekliğide yapabilir havlamayı çok fazla seven bir ırk değildir gerekli gördüğü takdirde havlar. Diğer hayvanlarla ve diğer köpeklerle çok iyi geçinmektedir.İlgiye çok muhtaçtırlar ve oldukcada kıskanç yapıları vardır sizi kıskanır. Pug 12-15 yıl arasında yaşayabilmektedir.

satılık yavru pug mops

satılık yavru pug mops

Pug’ın ölü tüyleri kauçuk bir fırça ile periyodik bir şekilde temizlenmelidir. Yüzdeki buruşukluklarına özel bir losyon uygulanmalıdır. Yüzünün yapısı göz kusurlarına ve çizik göz korneası; nefes problemlerine yol açabilir. Bunlarla birlikte obeziteye yakalanma riskleri olduğundan egzersiz ve diyet önemlidir.

Klimasız araba içinde yada sıcak havada dışarıda bırakılmamalıdır. ‘Ters Hapşırma’ da görülebilir ancak endişelenecek bir durum değildir. O anda yapılacak şey köpeğin boğazını kaşımaktır. Puglar’ın ömürleri 12-15 yıl arasında değişir.

satılık pug yavru

satılık pug yavru

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz