REKLAM ALANI
Anasayfa » Büyük Irk Köpeklerimiz » Kafkas Çoban Yavruları » Satılık Yavru Kafkas Çoban Köpeği

Satılık Yavru Kafkas Çoban Köpeği

satılık Yavru kafkas çoban köpeği ilanları için sitemize hoş geldiniz.

Şu an bakımlarını yapmış olduğumuz Kafkas Çoban Köpeği yavrularımız Teslime Hazırdır.

Irkının Bütün özelliklerini en iyi şekilde taşıyan yavruları sizler için seçerek sizlerin huzuruna çıkarmaktayız. Yavrularımızı veteriner hekimlerinizin kontrollerinde son derecece sağlıklı bir şekilde büyütmekteyiz.

Kafkas Çoban Köpeği Aşırı Korumacı olmaları ile bilinmektedirler, Kafkas çoban köpekleri sahibine bağlılığı ile bilinerek alan koruması için en ideal köpeklerdendir. Köpeğimiz ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilmek için irtibat numaramız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Aileyi çok iyi benimseyerek onları korumak için elinden geleni yapmaktadır.
Sizler İçin Özel olarak seçilen yavrularımızın bütün aşıları veteriner hekim kontrolünde aşıları yapılarak teslim edilmektedir.

İRTİBAT : 05435865500

satılık yavru kafkas çoban köpeği

satılık yavru kafkas çoban köpeği


Satılık Yavru Kafkas Çoban Köpeği paylaşan: bursa-kopek-ciftligi

Kafkas Çoban Köpeği

Kafkas Çoban Köpeği

Kafkas çobanına benzeyen köpekler, yüzyıllardır Avrupa ve Asya’nın dağlık Kafkasya bölgesinde var olmuştur. Tarihsel olarak mülkleri ve çiftlik hayvanlarını izinsiz girenlere ve kurtlar ve ayılar gibi yırtıcı hayvanlara karşı korumak için kullanılıyorlardı.

Bu köpeklerin görünüşü, geldikleri bölgeye göre değişiyordu. Ve cins içinde hala iki çeşit vardır: Dağ tipi (daha ağır gövde ve daha uzun tüy) ve Bozkır tipi (daha hafif gövde ve daha kısa tüy).

Sovyet yetiştiriciler, 1900’lerin başında bu köpekler arasında seçici üremeye başladılar. Yetiştirmek istedikleri niteliklerden bazıları arasında güç, güven, iyi işitme ve görme ve hava koşullarına dayanıklı bir ceket vardı. Cins, özellikle Kuzey Amerika’da hala nispeten nadirdir. Safkan gelişimin üreme kayıtlarını tutan American Kennel Club’ın Foundation Stock Service’in bir parçası.

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar
  1. recep dedi ki:

    Safkan erkek kafkas çoban köpek yavruları ne kadar ?

  2. Sukru dedi ki:

    Kafkas çoban köpeği erkek disi cift fiyat yavru ne kadr

  3. hakkı dedi ki:

    karaborsaya mı düştü, fiyat yazsanıza kardeşim

Yorum Yaz