REKLAM ALANI
Anasayfa » Büyük Irk Köpeklerimiz » Newfoundland Yavruları » Satılık Newfoundland Yavruları

Satılık Newfoundland Yavruları

Satılık Newfoundland Yavruları

Irkının özelliklerini iyi şekilde taşıyan bir Newfoundland mükemmel karakteri ile iyi, cesur ve zeki bir köpektir. Ayrıca misafirlere karşı nazik, sahibiyle bir bütün halindedir. Asil, sakin, kibar ve güvenilirdir.

Ailesine o kadar bağlanırki yeni bir eve alışmakta güçlük çekebilir. Gerektiğinde insiyatif kullanabilir. Koruyucudur; ancak havlayıp hırlamaktan çok yabancı ile sahibi arasına girip bariyer oluşturmayı tercih eder.

İnsan ya da hayvan, yaşlı ya da çocuk kötü niyet taşımadığı sürece bu köpekten hemen dostluk görür. Bazı erkekler diğer erkeklere karşı saldırgan olabilir. Ancak ırkın genelde diğer hayvanlarla arası iyidir.

Sabırlı ve oyuncu olduğundan doğuştan bir bebek bakıcısıdır denebilir. Dışarda ve özellikle de su içinde olmaya bayılır. Newfoundland çok su içer ve bu konuda biraz dağınık olabilir. Diğer dev ırklar kadar olmasa da salyalıdır. Bu ırkın eğitimi biraz zor olabilir.

Eğitim sakin ve pozitif bir şekilde yapılmalıdır. Bu köpekler ses tonuna karşı duyarlıdır. Köpeğin iri cüssesi komutlara hemen cevap vermesini engelleyebilir. Eğitim sırasında bu akılda tutulmalıdır.

Sizlerde Safkan Irk Standartlarında Bir Newfoundland Irkı Köpek İsterseniz

İRTİBAT : 05435865500

newfoundland

newfoundland

Güçlü beden yapısına karşın sahip olduğu bu gücün fazla ayırımında olmayan ve insan canlısı hareketleri ile bilinmekte olan Newfoundland köpekleri her daim oyunbaz ve eğlencelidir. Bu köpekler için uysal diyemeyiz. Bu sebeple köpeklerin eğitim alması şarttır.

safkan yavru newfoundland

safkan yavru newfoundland

Bahsi geçen eğitimin köpeğin kişiliğiyle olan kontaktı, köpeğin sürekli olan hareket hali ve oyuncu olan yapısının harmanlanması durumuna dayanmaktadır. Karakteri gereği bu köpek ırkı, biraz fazla yardımsever olur.

Yardımsever ve sadık olan karakterine ilave edilen zekasıyla bebek ve yaşlılara bakabilen bir ırk olur.

satilik yavru newfoundland

satilik yavru newfoundland

yavru newfoundland

yavru newfoundland

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz