REKLAM ALANI
Anasayfa » Büyük Irk Köpeklerimiz » Akita İnu Yavruları » Satılık Japon Akita yavru

Satılık Japon Akita yavru

Satılık Japon Akita yavru

Akita inu yavrularımız dünyaya gelmiştir. yavrularımız anne altından seçme imkanı ile anne babayı görerek yavrularınızı teslim alabilirsiniz. Akita yavrularımı ırıkının bütün özelliklerini en iyi şekilde taşıyan damızlık köpeklerimizin yavrularıdır.

Akita inu yavrularımız hakkında detaylı bilgi almak için bizler ile iletişime geçiniz.

İRTİBAT : 05435865500

Satılık Japon Akita

Satılık Japon Akita

Japon Akita İnu

Japon akita Sahibine ve ailesine bağlılığı ile filmlere konu olmuş bir köpek ırkıdır. bu ırk aileye çok düşkün olması ile birlikte yabancılar ile arasında her zaman mesafe koymayı seven bir köpektir.

Akita inu sahibi ile çok iyi oynayarak zaman geçirmek istemesine rağmen , yabancıların ona karşı sırnaşık haraket yapmasını sevmez, tepki gösterme olasılığı yüksektir.

Japon Akita Yavru

Japon Akita Yavru

Japon Akita inu yavrularımız mükemmel ırk kalitesine sahip olup sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Akita inu Alacaklara en güzel uyarımız Farklı bir ırk ile hayatınızı birleştireceğinizi unutmayınız.

Japon Akita inu Yavru

Japon Akita inu Yavru

Akita köpek cinsi diğer köpeklerle pek fazla yakın değildir ve diğer cinslerle serbest bırakmak yanlış bir tercih olabilir.

Özellikle çocuklarla oldukça iyi anlaşan Akita köpek cinsi sevecen ve uyumludur. Yabancı kişilere karşı ciddi olan bu köpekler, farklı insanların kendine yaklaşmasına fazla izin vermemektedir. Aşırı bir şekilde havlamayan bu ırk, uzun yürüyüş ve koşuları sevmektedir.

Japonya’da oldukça çok sevilen bu köpekler, ailelerin evlerini korumak için tercih ettiği köpek cinslerinden biridir. İnatçı yapısı yüzünden, yavruyken eğitimlerinin ciddi ve sıkı olması gerekmektedir. Yemek konusunda oldukça inatçı olan bu köpekler, bazen yemek yerken hırçın olabilmektedir.

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz