REKLAM ALANI
Anasayfa » Küçük Irk Köpeklerimiz » Terrier Yavruları » Satılık Bobtail Köpek Yavrusu

Satılık Bobtail Köpek Yavrusu

Satılık Bobtail Köpek Yavrusu

yavru bobtail

yavru bobtail

Bobtail köpek ırk olrak iri cüssesinden dolayı biraz tehlike arz etmesiyle birlikte aksine mükemmel oyuncu ve akıllı bir köpektir.

Bunun dışında çocuklarla çok iyi anlaşır. Ailesine bağlı ve oyuncudur. Bazıları inatçı olabilir, bu nedenle sıkı bir eğitim şarttır.

Tipik bir çoban köpeği olarak dikbaşlıdır, sahibinin emirlerini yerine getirmek yerine kendi düşündüklerini uygular, bağımsız kararlar alır. Bu nedenle motivasyonu arttırıcı yöntemler kullanmak eğitimde başarı şansını arttırır.

Sizlerde Irkının bütün özelliklerini İyi bir şekilde taşıyan yavru istiyorsanız

İRTİBAT : 05435865500

bobtail köpek

bobtail köpek

Bir bobtail köpek tipik bir bekçi ırkı ve çok eski köklere sahip bir drover köpek. Eski İngiliz Çoban Köpeği, bugün yine bir arkadaşı, gösteri köpeği, rehber köpek olarak popüler.

satılık bobtail yavru

satılık bobtail yavru

Canistherapy’te fiziksel ve zihinsel engelli çocuklar için kullanılır, çünkü hasta, neşeli ve güzel köpek onlara özen gösterir ve onlara özen gösterir. Soğuk iklimlerde, bol miktarda kıllanma nedeniyle aşırı sıcaklıklara, dayanıklılığa ve dayanıklılığa karşı koruma, mükemmel öğrenme ve sürüde çalışma yeteneği nadiren kızak köpeği olarak kullanılır.

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz