REKLAM ALANI
Anasayfa » Küçük Irk Köpeklerimiz » French Bulldog Yavruları » Satılık Blue Fransız Bulldog Yavru

Satılık Blue Fransız Bulldog Yavru

Satılık Blue Fransız Bulldog Yavru

Blue Fransız bulldog veya blue french bulldog diye tabir edilen gri renkte ve mavi gözlü olan fench bulldog yavrularını sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Blue french bulldog özelliklerini tamamıyla taşımaktadırlar. Yavrularımız ırk garantili ve sağlık kontrollerinde geçirilerek sizlere teslim edilmektedir.

İRTİBAT : 05435865500

blue french bulldog

blue french bulldog

Fransız Bulldog ailesiyle birlikte olmayı seven, oyun oynamaktan ve eğlenmekten zevk alan sevimli bir kucak köpeğidir.

Amerikan Bulldog ve İngiliz Bulldog cinslerine göre daha küçük boyuttadır. Fransız Bulldog ırkının menşei, sanılanın aksine Fransa değil İngiltere’dir ancak popülerlik kazandığı ülkeyle bütünleşmiştir. Düşük ağırlık merkezi geniş gövdesi, ağır kemik ve kas yapısına sahiptir.

Büyük kare görünümünde kafası vardır. Baş ve omuz bölgesinde derisi yumuşak, gevşek ve kırışıklıktır. Büyük geniş, yarasa kulakları ile farklı bir havaya sahiptirler. Sevdikleriyle zaman geçirmekten, uyumaktan ve kucaklaşmaktan çok hoşlanırlar. Uzun süre yalnız kalmak ise hiç onlara göre değildir.

Şehir, apartman hayatına uyum sağlaması ve uyumlu bir köpek olması sebebiyle en popüler küçük köpek ırkları arasında yer alır.

satılık blue french bulldog

satılık blue french bulldog

Fransız Bulldog arkadaş canlısı bir köpektir. Sahipleri tarafından sevilmeye, ilgi görmeye, oyun oynamaya kısaca onlarla yakın temas kurmaya ihtiyaç duyan bir ırktır.

Sevilmediğini, ilgi görmediği hissettiğinde kaygı bozukluğu, endişe gibi psikolojik sorunlar yaşayabilir. Uzun süre ailesinde uzak, yalnız başına bir yerde kalırsa da psikolojik olarak etkilenebilir ve olumsuz davranışlar sergileyebilir. Fransız Bulldog uzun süre yalnız bırakabileceğiniz, dışarıda kulübede yaşamasını bekleyeceğiniz köpek değildir.

Ailesiyle aynı evi paylaşmayı, birlikte vakit geçirmeyi isterler ve ısıyı tolere edemedikleri için dışarıda yaşayamazlar.

Eğer yoğun çalışmıyorsanız, düzenli ev hayatına sahipseniz ve bu köpeklere yeterli vakit ayırabilecekseniz Fransız Bulldog size uzun yıllar yol arkadaşlığı edecek sadık bir dosttur.

yavru blue fransiz bulldog

yavru blue fransiz bulldog

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz