REKLAM ALANI
Anasayfa » Küçük Irk Köpeklerimiz » Yorkshire Terrier Yavruları » Satılık biewer yorkshire terrier

Satılık biewer yorkshire terrier

Satılık biewer yorkshire terrier

Türkiyede bilinen adıyla beyaz yorkshire terrierler son derece sakin ve uysal bir ırktır.

Biwer yorkshire terrierlerin şahsi alanlarına müdahale edilmediği sürece çocuklarla iyi anlaşırlar. Küçük yapılarından dolayı küçük çocuklarla gözlem altında bırakılmalıdır. Büyük köpeklere karşı fazla cesur olabilirler ancak kediler ve ev hayvanları ile iyi anlaşırlar.

İRTİBAT : 05435865500

satılık beyaz yorkshire terrier

satılık beyaz yorkshire terrier

Soğuk havaya uygun olmamakla birlikte iç mekanda yaşamaları gerekir. Biewerların küçük, düz kafaları; düz yada makas dişleri; akıllı bakan, koyu gözleri; dik duran, V şeklinde kulakları vardır. Düz kulakları, yüksek taşıyışlı kuyrukları vardır.

satılık biewer yorkshire

satılık biewer yorkshire

Her ırkta olduğu gibi Biewer Yorkshire Terrier ırkının da küçük yaşlardan itibaren sosyalleşmeye ihtiyacı vardır. Pek çok farklı insanı, görüntüyü ve sesleri deneyimlemesi gerekir. Sosyalleşme, yavru köpeğinizin iyi huylu bir köpek olarak büyümesine yardımcı olur.

Diğer köpeklerle tanıştırmak ve birbirleriyle kontrollü şekilde etkileşime girmesini sağlamak da çok faydalı olacaktır. Sosyal becerilerinin gelişmesi için köpek parklarını ziyaret etmek, köpek arkadaşlarıyla birlikte oyun oynamasını sağlamak veya birlikte keyifli yürüyüşler yapmak faydalı olacaktır.

satılık yavru beyaz yorkshire

satılık yavru beyaz yorkshire

yavru biewer yorkshire terrier

yavru biewer yorkshire terrier

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz