REKLAM ALANI
Anasayfa » Büyük Irk Köpeklerimiz » Satılık Basenji Yavruları

Satılık Basenji Yavruları

Irk Garantili Satılık  Basenji yavruları

satılık basenji yavruları

satılık basenji yavruları

Basenji ırkı Çocuklara karşı sabırlı, neşeli, asla kötü kokmayan titiz köpeklerdir. Çok nadir görülen bir özelliğe sahiplerdir asla Havlamazlar fakat farklı sesler çıkartırlar.

Diğer köpek türlerinin aksine bu cinsin dişileri sadece 1 kere kızgınlık gösterirler diğer köpek türleri ise iki kez gösterirler. Atletik vücutları vardır,ve güzel görünürler. İhtiyaç duydukları egzersiz yaptırılırsa apartman yaşamına ayak uydururlar. Ilıman iklimler hariç ev dışında yaşayamazlar.

Ev içinde çok hareketlidir. Grup halinde yaşayabilen bu köpekler kendi aralarında kavga etmezler.

Uzun yürüyüşleri ve sonrasında oyun oynayarak egzersiz yapmayı severler, tembelleşebilirler bu yüzden egzersizleri aksatılmamalıdır ve kilolarına dikkat edilmelidir. Çok zekidirler ve eğitilme potansiyelleri çok yüksektir. Sıkılırlarsa evdeki eşyalara zarar verebilirler.

Sizlerde Irk Standartları çok iyi şekilde taşıyan basenji yavruları istiyorsanız bizlerle iletişime geçiniz.

İRTİBAT : 05435865500

yavru basenji fiyatları

yavru basenji fiyatları

Dünyanın en eski köpek ırklarından olan Basenji, yine aynı şekilde tüm dünyada ilk kez evcilleştirilmiş ırklar arasında gösteriliyor. Fazlasıyla sessiz ve sakin bir ırk olmaları, özellikle avcılar tarafından tercih edilmelerine neden oluyor.

basenji

basenji

Kurtlar ile akrabalığı olduğu düşünülen Basenji köpekleri, bir konuda sahibine haber vermek istediğinde yalnızca bir kez havlaması ve sonrasında susması ile ünlü.

Kökenleri Kongo’dan gelen Basenji ırkı, ilk çağlardan beri Afrika’da pek çok kabilede avcılık amacıyla kullanılıyor. Sadece avcılık değil, aynı zamanda tarlalarda ve ambarlarda haşere ile mücadele için kullanılan Basenji, aynı zamanda çok iyi bir ev köpeği olmayı başarıyor.

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz