REKLAM ALANI
Anasayfa » Büyük Irk Köpeklerimiz » Cane Corso Yavruları » Safkan Cane Corso Yavruları

Safkan Cane Corso Yavruları

Safkan cane corso yavruları

satılık yavru cane corso

satılık yavru cane corso

Orijinal bir CANE CORSO Çok sadık, içten ve ev ortamında sessiz köpeklerdir.

Bu ırk köpekleri çok yetenekli ve eğitilmeye uygun köpeklerdir. Hareketli, istekli, dikkatli ve koruyucudur.

Bu ırk köpekler, çocuklara karşı harikadır. Sahiplerine karşı uysal ve sevecendir. Koruyucu olma durumları dışında kibardır.

Cane Corso azimli bir yapıya sahiptir. Mükemmel bir bekçi köpeğidir. Ev yaşamında zorlanmadan uyum gösteren bu ırk, sahiplerinin en yakınında, destekçileri olur. Evde ve açık alanlarda korkulacak anlarda ve insanların korunması gereken durumlarda orada bulunur.

Bu ırk köpekler kavgacı değildir. Yüzlerce yıldır bekçi köpeği olarak yetiştirilmiştir. Bu köpekler için tecrübeli sahipler gerekir. Diğer köpeklere ve yabancılara karşı agresiftir.

Yavru dönemlerinde toplum kuralları öğretilmeli, sosyalleştirilmeli ve mutlaka itaat etmesi öğretilmelidir. İtaat etmeyi öğrendikleri zaman yumuşak başlı bir arkadaş olacaktır. Yabancılara karşı daima kuşku duyar, ancak ailesine karşı harikadır. Sahiplerinin misafirlerine genellikle anlayışlı davranmaya çalışır.

cane corso yavru

cane corso yavru

Safkan Cane Corso Yavrularımız ırk özellikleri olarak ve görsel yapıları olarak tam anlamınla özelliklerini taşımaktadır. Burun yapıları ve kafa yapıları olarak efsanevi bir görsel yapıya sahiptir.

blue cane corso

blue cane corso

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz