REKLAM ALANI

Pomeranian Boo Yavrusu

Pomeranian Boo Yavrusu

Fci secereli ırkında bulunan bütün Pomeranian Boo ebeveynleri kayıt altında olarak ve hakemler tarafında değerlendirilme yapılarak üretim yapılmış olan Pomeranian boo köpeklerin yavrularındandır.

Pomeranian Boo Yavrusu

Pomeranian Boo Yavrusu

Mükemmel kalitede olup genetik rahatsızlıkları bulunmayan ebeveynleri bulunan yavrularımız sizler için ithal olarak getirilmiştir.

Yavrumuz hakkında detaylı bilgi için Bizler İle İrtibata Geçiniz

İRTİBAT : 05435865500

Süs köpekleri dendiği zaman akla ilk gelen türler içerisinde Pomeranian boo gelmektedir. Eğlenceli halleri ve sevimli görüntüleri ile beraber evde bakılacak en özel köpek türleri içerisinde yer alır.

Bu hayvan türünü tercih etmek isteyen birçok hayvan sever ise Pomeranian boo hakkında bilgi almaya çalışıyor. Özellikle tüy dökmediği ve nasıl huyları oldu merak edilen konular içerisinde yer almaktadır.

Özellikle ortalama boylarına genel olarak 10 aylık iken ulaşılır. Dik duran kulakları ve kutu gibi vücutları ile oldukça sevimli ve hoş bir görüntü sunarlar. Özellikle boyun bölgesinde tüylerinin diğer kısımlarına göre daha fazla olduğunu söylemek mümkün. Can dost olduklarını ve insanlara sıcak davrandıklarını da eklemek gerekir. Ancak dışarıda gezerken çok fazla havlayan bir köpek türü olduğu da bir gerçektir.

pomeranian boo

pomeranian boo

Boo Dog

Özellikle bakımı oldukça kolay olan hayvan türleri içerisinde pomeranian türleri gelmektedir. Çünkü apartmanda rahatlıkla bakılabilir ve aslına bakılırsa daire içerisinde pek sesleri çıkmaz.

Gün içerisinde tüylerini taramak sağlık açısından önemli bir yere sahiptir. Tabii bunu haftada iki veya üç kere yapmak daha etkili ve sağlıklı olur. Orta derecede enerjileri vardır ve hem evin içinde hem de dışarıda onlarla oynamak eğlencelidir.

Eğitimi açık bir hayvan olmaları ile beraber, bunun için biraz dolaşmak gerektiğini söylemek mümkün. Aynı zamanda egzersizleri çok seven hayvanlar oldukları için düzenli olarak bunu onlara yaptırmak ve yürüyüş gerçekleştirmek önemlidir.

Ayrıca kendinden daha küçük boyutlu oyuncaklarla oynamayı seven hayvanlar içerisinde gelir.

pomeranian boo dog

pomeranian boo dog

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz