REKLAM ALANI
Anasayfa » Büyük Irk Köpeklerimiz » Kafkas Çoban Yavruları » Kafkas Çoban Köpeği Yavrusu Bakımı

Kafkas Çoban Köpeği Yavrusu Bakımı

Kafkas Çoban Köpeği Yavrusu Bakımı

Kafkas Çoban köpeği yavrularımı normal köpek yavrularından biraz daha farklıdır. yavrulara günde verebileceğiniz en fazla öğünü vererek azar azar yemek vermeniz gerekmektedir. Yavrulara yemek verildikten 30 a-dakika içerisinde kesinlikle egzersiz yaptırmamanız gerekmektedir.

Yavrunuza öğün miktarını fazla tutarak kesinlikle fazla miktarda yemek vermeyiniz. gerektiği kadar mama veriniz. mama öğününü fazla tutmanız köpek yavrunuzun mide dönmesi hastalığına yakalanmasını minimum seviyeye düşürür. Bu Hastalık iri ırklarda gözükebilen bir hastalıktır. Köpeğinize aşırı mama vermeniz köpeğinizin aşırı kilo almasına neden olur . Aşırı kilo alan köpeğinizde bu sefer kalça kayması arka bacak dispilazi kaymasına neden olur.

Yavru köpeklerinizi sağlıklı ve gerektiği şekilde büyütünüz.

Kafkas Çoban Köpeği Yavrusu için bizlerden detaylı bilgi alabilirsiniz.

İRTİBAT : 05435865500

kafkas çoban köpeği yavrusu bakımı

kafkas çoban köpeği yavrusu bakımı

Yavru Bakımında En çok Dikkat etmeniz gereken çok fazla kilo almasını engellemeniz. Bunun yanısıra bu köpekler genleri gereği çoban köpeği oldukları içi aşırı egzersiz ihtiyacı duymaktadır. Bahçede beslenerek çok fazla egzersiz ihtiyacı karşılanamayan köpekler için aşırı protein yüklemesiyapılmamasına çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

Köpek Cenneti

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz