REKLAM ALANI
Anasayfa » Büyük Irk Köpeklerimiz » Bordeux Mastiff Yavruları » fransız – bordeux mastiff fiyatları

fransız – bordeux mastiff fiyatları

FRANSIZ BORDEUX MASTİFF FİYATLARI

Bordeuz mastiff ve fransız mastiff yavrusu sahibi olmak için lütfen bizler ile iletişime geçiniz, yavrularımızı sizlerin istekleri doğrultusunda secereli veya seceresiz olarak temin etmekteyiz.

Getireceğimiz seceresiz bordeux mastiff yavrular ırk özelliklerini iyi şekilde taşıyan yavrular olmakla birlikte evraksız olarak türkiyeye getirilmektedirler.

Getireceğimiz secereli bordeux mastiff yavrularımız ırk özellikleriniçok iyi şekilde taşıyan yavrulardır. Anneleri babaları şampiyon köpekler olup ırk sstandartlarını çok iyi şekilde temsil eden köpeklerin yavrularıdır.

İLETİŞİM 05435865500

satılık bordeux mastiff

satılık bordeux mastiff

Kendine has ve iri bir görünümü bulunan bu ırk köpekler, bekçi köpeği ve koruma köpeği olarak sürü gütmesi için yetenekler sergilerler. Agresif görünmesi ön yargılara yol açsa da iyi bir eğitim almaları halinde son derece sevecen ve arkadaş canlısı bir yapıları bulunur. Aile ortamına kolaylıkla uyum sağlayan ırkın eğitimleri mutlaka profesyonel bir şekilde verilmelidir.

satılık fransız mastiff

satılık fransız mastiff

Tehlikelere karşı korkusuz bir şekilde saldırma özelliği bulunan bu köpekler, yavru iken eğitimlerinin doğru verilmesi halinde sevecen, dost canlısı ve iyi ilişkiler kuran sosyal bir köpek olur.

safkan yavru mastiff

safkan yavru mastiff

Bordeux Mastiff

İri ve heybetli bir görünümü olan köpekler, karamel renkli bir kürke sahip olup kürküyle uyumlu olan kahverengi ve ela karışımı gözlere sahiptirler. Yuvarlak ve parlak olan gözleri dost canlısı bakarken sarkık uzun kulakları kendilerine ayrı bir hava katar.

Kürk yapısı sert olup tüyleri kısa ve düzdür. Tüy yapılarından dolayı dökülmeleri oldukça az olan ırk ev içinde beslenebilmesi ideal olan köpekler kategorisinde yer alması mümkündür. Kuyrukları ise orta boyutlardadır.

Koruma yetenekleri çok üstün olan mastiff köpeklerinin çene yapıları oldukça güçlüdür. Sahipleri dışında pek iletişim kurmaktan hoşlanmasalar da kızdırılmadıkları sürece saldırgan tavırları yoktur.

fransız mastiff yavruları

fransız mastiff yavruları

Koruma içgüdüsüyle gelişen bir ırk olan bu köpekler, diğer köpeklere nazaran daha az saldırgan olma eğilimi gösterir. İnatçı ve başına buyruk bir karakterleri bulunsa da iyi bir eğitim almaları halinde son derece uysal ve diğer evcil hayvanlarla anlaşabilen bir ırktır.

bordeux mastiff yavruları

bordeux mastiff yavruları

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz