Satılık Belçika Malinois Yavruları

Satılık Belçika Malinois Yavruları

Satılık Belçika Malinois Yavruları

Belçika Malinois çok zeki ve itaatkar bir ırktır. Güçlü koruyucu ve bekçi içgüdülerine sahip, ciddi ve dikkatli bir köpektir. Bazıları çok utangaç ve hassas olabilir.

Bu ırk erken yaşta sosyalleştirilmeli ve profesyonel bir eğitim aldırılmalıdır. Eğitim sırasında sert ve sabırsız olunduğu takdirde uyum problemleri yaşanabilir. Koruyucu içgüdüleri doğuştan güçlü olduğu için yavruyken yabancılara alıştırılmaları, sosyalleştirilmeleri son derece önemlidir.

İtaat konusunda sahibini memnun eden uysal bir köpektir. Çok iyi polis köpeği ve koruma köpeği olur. Ancak ev peti olarak da koruyucu, itaatkar, sadık ve sevecen karakteri ile iyi bir seçim olabilir. Çocuklarla erken dönemde bir araya getirilirse iyi anlaşır.

Belçika Malinoise diğer köpeklere, köpek dışındaki küçük petlere ve yabancılara karşı agresyon gösterebilir. Çoban köpeklerinde görülen tipik davranışlar, örneğin koşma, daireler çizme, insanların topuklarını ısırma gibi davranışlar gözlenebilir.

İRTİBAT : 05435865500

 

Belçika Malinois yavru

Belçika Malinois yavru

 

 

Narkotik Köpeği

Narkotik Köpeği

Bomba Köpeği

Bomba Köpeği

Satılık Belçika Kurdu

Satılık Belçika Kurdu

 

Etiketler: , , , , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. can şıvgın dedi ki:

    merhaba
    malinois cinsi 2 köpek araştırmaktayım. tamamen alan koruma amaçlı kullanacağız. genetik olarak sert mizaçlı karektere sahip satılık yaru veya yetişkin var mı?
    fiyatı nedir
    saygılarımla

Yorum Yaz